نرم افزار YEM


نرم افزار یاماها اکسپنشن منیجر - دانلود - تشریح


نرم افزار یاماها اکسپنشن منیجر در نیمه اول سال 1395 شمسی از طرف شرکت یاماها معرفی شد مختص به مدل های تایروس5 به بعد که قابلیت نصب پک های PPI را داشته باشند. یاماها در ادامه این نرم افزار را بروز کرده و هر از چندماهی نسخه های کامل تر و بهتر آن را قرار داد برای دانلود.بطوری که در ادامه فرمت های CPF و CPI که در انحصار کمپانی بودند ، برای تمام کاربران یاماها قابل دسرس و استفاده شد.در ادامه تفاوت این فرمت ها را برای شما خواهیم گفت.

کاربرد نرم افزار یاماها اکسپنشن منیجر :
  1. ساختن پک های شخصی توسط سمپل و پرست (ساخت با پرست فقط مختص به تایروس5 و جنوس است)
  2. انتخاب چندین پک در کنار هم و لود همزمان انها روی کیبورد (میتوانید در کنارشان پک خودتان هم بسازید)
  3. بازکردن فرمت ها از VSTهای .sf2 .rcy .rx2 .rex
  4. قفل کردن پک هایی که میسازید برای رعایت کپی رایت و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو
  5. حمع آوری تمام فایل های قابل اجرا با پک شما در یک پک از جمله Voice - DrumKit - Style - Song - Regist Bank - Multi Pad - Text - Music Finder - Wave - MP3
  6. تبدیل پک های فرمت قدیمی تایروس ها برای سری جنوس

شما با کمک این نرم افزار میتوانید تمامی عملیات اصلی صداسازی که در بزرگترین سینتی سایزرهای دنیا هست را روی صدا و درام کیت انجام بدید و روی کیبورد ذخیره کنید. همچنین عملیات وقت گیر و دشوار گلچین کردن  با کمک این نرم افزار برای کاربران یاماها به تاریخ پیوسته شد و شما با داشتن پک های PPF یا CPF با فشار چند دکمه میتوانید پک های مورد نظرتان را بطور یکجا روی کیبورد داشته باشد.توجه داشته باشید اینکار مستلزم وجود فضای کافی در رم دستگاه است و به اندازه حافظه Wave Ram و User Data میتوانید پک اضافه کنید.

اشتراک گذاری در تلگرام