Backup برای پشتیبان گیری از تمام اطلاعات و محتویات داخل کیبورد است و Restore برای بازیابی و نصب همان فایل پشتیبان است.

ادامه مطلبگزینه Half Bar Fill در کیبوردهای یاماها برای زمانی است که میخواهید در هنگام اجرای ریتم، میزان Fill-In به یک دوم کاهش پیدا کند.

ادامه مطلبقطعا طبق تاریخچه تولیدات شرکت یاماها در نتیجه گیری کلی امتیاز مدل s970 بالاتر از 2 مدل دیگر است ولی ما برای شرایط و سلیقه های مختلف تمام برتری های هر 3 مدل را نسبت به یکدیگر در این صفحه بطور کامل و بند بند با ذکر مثال اشاره کرده ایم تا در انتخاب مورد دلخواه و مناسب خودتان مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

ادامه مطلبافکت VCM به معنای Virtual Circuitry Modeling است که یک نام شناخته شده و قابلیتی حرفه ای در سخت افزار و نرم افزارهای معروف صدا و موسیقی محسوب میشود. از جمله موتیف های XS و XF یا میکسرهای سری O و DM وحتی ارنجرهایی مثل Tyros5 و S970 و حتی بصورت plug-in های افزودنی در برند معروفی همچون Steinberg.

ادامه مطلبآموزش بازکردن پک های CPF درنرم افزار YEM یاماها

ادامه مطلبفایل n27 چیست و چه کاربردی دارد ؟ n27 پسوند یک فایل بسیار کم حجم است که حاویِ مشخصات سخت افزاریِ آن سخت افزار (کیبورد) است و کاربر میتواند توسط خود کیبورد آن را روی ریشه ی فلش مموری ایجاد کند. این فایل برای هر دستگاه متفاوت است و کاربر خانگی میتواند توسط این فایل اکسپنشن پک خود را برای همان دستگاه قفل کند تا از کپی برداری و سودجویی نسبت به حاصل دسترنج خود جلوگیری کند.

ادامه مطلبآموزش شبیه سازی S.ART با مدولیشن

ادامه مطلبآموزش نصب اکسپنشن پک روی کیبوردهای یاماها

ادامه مطلبتاریخچه ارنجر کیبوردهای یاماها در ایران

ادامه مطلب