• روش خرید برنامه BH

   روش تهیه بکاپ BH  برای رولند EA7  :

  این بکاپ بعلت جلوگیری از کپی برداری افراد سودجو و واسطه هایی که سالها باعث عدم پشتیبانی از این دستگاه شدند ، فقط به 2 روش قابل ارائه به خریداران عزیز است :
  1. (قیمت پایین) : پیش پرداخت و تحویل بعد از مدت 2 ماه .
  2. (قیمت دو برابر) : پرداخت و تحویل فوری بکاپ .

   بعد از انتخاب روش خرید :

  1. شما می توانید از طریق شماره زیر یک پیام واتساپ به سازنده بدهید یا تماس بگیرید برای مشاوره بیشتر و کامل تر.
  2. بعد از هماهنگی و مشاوره مبلغ را پرداخت می کنید و عکس فیش واریزی را برای ایشان ارسال می کنید.
  3. یک فاکتور کامل و دقیق از پرداخت و خرید شما درصورت درخواست خریدار برای شما راسل می شود.
  4. لینک دانلود بکاپ با توجه به انتخاب یکی از روش های خرید به همراه آموزش نصب به خریدار تقدیم می شود.
  •  همچنین با عضویت در گروه واتساپ "خریداران BH" (لینک پایین) می توانید اطمینان کاملی از کلیه خریداران پیدا کنید و در بحث ها و پیشنهادات گروه شرکت کنید.

     راه های تماس با ما 


   توضیحات بیشتر  :

  1. نمونه های صوتی و تصویری ، مشخصات و قیمت هر اکسپنشن پک برای بررسی دقیق شما عزیزان داخل صفحه آن پک موجود است که می توانید ببینید و انتخاب کنید.

  2. در صورتی که کیبورد یا فلش مموری یا سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط با نصب پک از طرف شما ایرادی نداشته باشند ، ارتعاش موظف است تا نصب کامل بکاپ روی کیبورد شما را همراهی کند.

  3. بعد از انتخاب کالای مورد علاقه ، از طریق شماره واتساپ بالا میتوانید پیام بدهید به سازنده  و یا از طریق انجمن ارتعاش به مدیر وب سایت پیام خصوصی بدهید برای سوال در همین زمینه و دریافت راهنمایی. برای استفاده از انجمن ارتعاش باید یک حساب کاربری داشته باشید.اگر حساب کاربری ندارید ایجاد آن کار ساده ای است که میتوانید از مدیران سایت کمک بگیرید.

  4. مسئولیت نگهداری از فایل پک بر عهده خود شما است و در صورت از بین رفتن یا گم شدن ، ارتعاش هیچ تعهدی برای تحویل مجدد آن ندارد.