• روش خرید پک یاماها

   A - چگونه پک یاماها را خریداری کنم ؟

   روی نوشته های آبی می توانید کلیک کنید

  1.  انتخاب پک مورد نظر در سایت
  2. پیام به سازنده پک از طریق واتساپ یا پیام خصوصی انجمن ارتعاش و دریافت مشاوره و شماره کارت بانکی
  3. ارسال عکس فیش پرداختی
  4. ارسال فایل n27 
  5. ارسال اسم و فامیل خریدار
  6. دریافت لینک دانلود فایل پک مورد درخواستی از طریق واتساپ 

   09120272077 - فقط پیام


   B - کدام فرمت پک را درخواست کنم ؟

    قبل از خرید پک باید فرمت آن را مشخص کنید.  (فقط برای خرید غیر حضوری)

  • شما می توانید یکی از فرمت های CPI یا CPF یا هر دو فرمت را از سازنده درخواست کنید که هزینه های آن در هربار سفارش و آپلود متفاوت و جداگانه است. 
    1. پکی که با فرمت cpi دریافت کرده اید مستقیما و راحت از طریق فلش مموری روی کیبورد نصب می شود ، اما هرگز قابل مدیریت و گلچین شدن و باز شدن در نرم افزار YEM نیست.
    2. پکی که با فرمت cpf دریافت کرده اید روی کیبورد شناسایی و نصب نمی شود ، اما از طریق نرم افزار YEM قابل تبدیل به cpi و گلچین و مدیریت و افزایش با پک های دیگر است.
    3. برای دریافت پک با فرمت cpf باید به نرم افزار YEM مسلط باشید که کار با کامپیوتر و این نرم افزار برعهده سازنده و فروشنده پک نمی باشد.

  برای مطالعه اطلاعات کامل درباره انواع فرمت پک های یاماها اینجا را کلیک کنید


   C - دقت در ارسال فایل n27

   هر پک فقط برای یک فایل n27 صادر و ارسال میشود و دریافت مجدد همان پک برای یک n27 دیگر به منزله یک خرید مجدد است. پس در ارسال فایل n27 دقیت بفرمایید.

  برای مطالعه کامل درباره فایل n27 اینجا را کلیک کنید


   D - توضیحات بیشتر  

  1. نمونه های صوتی و تصویری ، مشخصات و قیمت هر اکسپنشن پک برای بررسی دقیق شما عزیزان داخل صفحه آن پک موجود است که می توانید ببینید و انتخاب کنید.

  2. در صورتی که کیبورد یا فلش مموری یا سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط با نصب پک از طرف شما ایرادی نداشته باشند ، ارتعاش موظف است تا نصب کامل پک روی کیبورد شما را همراهی کند.

  3. بعد از انتخاب پک مورد علاقه ، از طریق واتساپ میتوانید پیام بدهید به سازنده پک و یا از طریق انجمن ارتعاش به مدیر وب سایت پیام خصوصی بدهید برای سوال در همین زمینه و دریافت راهنمایی. برای استفاده از انجمن ارتعاش باید یک حساب کاربری داشته باشید.اگر حساب کاربری ندارید ایجاد آن کار ساده ای است که میتوانید از مدیران سایت کمک بگیرید.

  4. مسئولیت نگهداری از فایل پک بر عهده خود شما است و در صورت از بین رفتن یا گم شدن ، ارتعاش هیچ تعهدی برای تحویل مجدد آن ندارد.