مقایسه دقیق و فنی بین 4 کیبورد نزدیک بهم برند یاماها که انتخاب بین آنها برای برخی از شما عزیزان دشوار است. این جدول به درخواست شما تهیه شده است.

ادامه مطلب



آموزش کامل صداسازی در میکسر صدای کیبورد Roland E-A7 برای ترکیب و ساخت صداهای متنوع و دلخواه

ادامه مطلب



معرفی و آموزش سیستم Quick Installation یا نصب سریع اکسپنشن پک در کیبوردهای یاماها بواسطه نرم افزار یاماها اکسپنشن منیجر.

ادامه مطلب



مقایسه دقیق بین 4 کیبورد یاماها نزدیک بهم که انتخاب بین آنها برای برخی از شما عزیزان دشوار است. این جدول به درخواست شما تهیه شده است.

ادامه مطلب



اکسپنشن پک های کیبوردهای یاماها با فرمت های مختلفی قابل استفاده هستند که در این صفحه می توانید بطور کامل با مشخصات و تفاوت های انها آشنا شوید و مقایسه کنید.

ادامه مطلب



ولوم های چرخشی Live Control برای ایجاد تغییرات بسیار متنوع روی بخش های مختلف کیبورد هستند که طبق سلیقه و نیازهای شما برنامه ریزی می شوند.

ادامه مطلب



درام کیت در دنیای موسیقی دیجیتال به یک چیدمان از انواع پرکاشن ها و سازهای کوبه ای و سمپل های مورد نیاز گفته میشود.

ادامه مطلب

یکی از کاربردی ترین قابلیت های ارنجر کیبوردهای یاماها حافطه REGISTRATIOIN MEMORY است که با یک مدیریت هوشمندانه نسبت به دکمه Memory ، این سیستم سرعت و تمرکز شما درهنگام اجرا را چندین برابر میکند.

ادامه مطلب



Backup برای پشتیبان گیری از تمام اطلاعات و محتویات داخل کیبورد است و Restore برای بازیابی و نصب همان فایل پشتیبان است.

ادامه مطلب



گزینه Half Bar Fill در کیبوردهای یاماها برای زمانی است که میخواهید در هنگام اجرای ریتم، میزان Fill-In به یک دوم کاهش پیدا کند.

ادامه مطلب

قطعا طبق تاریخچه تولیدات شرکت یاماها در نتیجه گیری کلی امتیاز مدل s970 بالاتر از 2 مدل دیگر است ولی ما برای شرایط و سلیقه های مختلف تمام برتری های هر 3 مدل را نسبت به یکدیگر در این صفحه بطور کامل و بند بند با ذکر مثال اشاره کرده ایم تا در انتخاب مورد دلخواه و مناسب خودتان مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

ادامه مطلب



افکت VCM به معنای Virtual Circuitry Modeling است که یک نام شناخته شده و قابلیتی حرفه ای در سخت افزار و نرم افزارهای معروف صدا و موسیقی محسوب میشود. از جمله موتیف های XS و XF یا میکسرهای سری O و DM وحتی ارنجرهایی مثل Tyros5 و S970 و حتی بصورت plug-in های افزودنی در برند معروفی همچون Steinberg.

ادامه مطلب



آموزش بازکردن پک های CPF درنرم افزار YEM یاماها

ادامه مطلب



فایل n27 پسوند یک فایل بسیار کم حجم است که حاویِ مشخصات کیبورد است و کاربر میتواند توسط خود کیبورد آن را روی فلش مموری ایجاد کند. این فایل برای هر دستگاه متفاوت است و کاربر خانگی میتواند توسط این فایل اکسپنشن پک خود را برای هر دستگاه جداگانه صادر کند تا از کپی برداری و انتشار آن پک جلوگیری شود.

ادامه مطلب



آموزش شبیه سازی صداهای S.ART اورینتال A3000 با MEDULATION

ادامه مطلب



آموزش نصب اکسپنشن پک روی کیبوردهای یاماها

ادامه مطلب



تاریخچه ارنجر کیبوردهای یاماها در ایران

ادامه مطلب